Alaska high school top-20 swim times

Posted: Friday, October 06, 2000

Alaskas top-20 high school swim times for the 2000 season, as compiled by Glacier Swim Club coach Gary Crowe of Juneau through meets ending Sept. 30.

BOYS

200-YARD MEDLEY RELAY - 1. Dimond, 1 minute, 42.74 seconds; 2. East Anchorage, 1.44.40; 3. Soldotna, 1.45.36; 4. Petersburg, 1.46.79; 5. Juneau-Douglas, 1.47.27; 6. West Valley, 1.48.88; 7. Sitka, 1.49.53; 8. Ketchikan, 1.49.83; 9. Lathrop, 1.50.29; 10. Service, 1.50.93; 11. North Pole, 1.51.23; 12. Valdez, 1.52.13; 13. Chugiak, 1.52.47; 14. Homer, 1.52.58; 15. Palmer, 1.54.47; 16. Kenai, 1.55.33; 17. West Anchorage, 2.00.45; 18. Kodiak, 2.01.59; 19. Colony, 2.05.66; 20. Seward, 2.09.50.

200-YARD FREESTYLE - 1. Joshua Gemmell, Soldotna, 1.45.44, 2. Robbie Smith, Dimond, 1.47.60; 3. Logan Tucker, Chugiak, 1.48.65; 4. Hunter McCallister, Lathrop, 1.51.32; 5. Luke Thomas, Valdez, 1.51.69; 6. Forrest Preston, Juneau, 1.53.83; 7. Dirk Craft, Palmer, 1.54.11; 8. Ben Voetberg, Ketchikan, 1.54.59; 9. Treg McLaughlin, North Pole, 1.54.94; 10. Nick Sorrell, Soldotna, 1.55.76; 11. Zach Wolff, Chugiak, 1.56.40; 12. Jake Kreuzenstein, Juneau, 1.57.06; 13. Blake Mann-Schweigert, Soldotna, 1.57.12; 14. Leo Grasso, Soldotna, 1.57.15; 15. Chris Edwards, Service, 1.57.42; 16. Bruin Borchardt, Service, 1.57.45; 17. tie, Jon McKay, Petersburg, 1.57.76; 17. tie, Ricky Jarvill, Sitka, 1.57.76; 19. Gerry Zeek, Service, 1.57.94; 20. Kreg Lesage, North Pole, 1.58.31.

200-YARD INDIVIDUAL MEDLEY - 1. Hunter McCallister, Lathrop, 1.59.88; 2. Joshua Gemmell, Soldotna, 2.01.14; 3. Lucas Petersen, Soldotna, 2.04.54; 4. Derek Carlson, Petersburg, 2.06.16; 5. Gilbert Raposa, Dimond, 2.07.60; 6. Jon McKay, Petersburg, 2.08.07; 7. Dirk Craft, Palmer, 2.08.81; 8. Nick Sorrell, Soldotna, 2.08.83; 9. Robbie Smith, Dimond, 2.09.13; 10. Zack Wolff, Chugiak, 2.09.23; 11. Kwi-Lin Bloomfield, Dimond, 2.09.27; 12. Ben Voetberg, Ketchikan, 2.09.42; 13. Blake Mann-Schweigert, Soldotna, 2.09.59; 14. Ben Kuhns, Homer, 2.09.90; 15. Forrest Preston, Juneau, 2.10.40; 16. Josh Fellwock, Dimond, 2.10.60; 17. Gerry Zeek, Service, 2.11.20; 18. Bruin Borchardt, Service, 2.11.56; 19. John Miller, Service, 2.11.60; 20. Nick Foley, Colony, 2.12.00.

50-YARD FREESTYLE - 1. Lucas Petersen, Soldotna, 22.19; 2. Joshua Gemmell, Soldotna, 22.21; 3. Dirk Craft, Palmer, 22.39; 4. Derek Carlson, Petersburg, 22.64; 5. Eddie Krekel, Dimond, 22.95; 6. Chad Walter, Juneau, 23.30; 7. Greg Otero, Dimond, 23.39; 8. Robbie Smith, Dimond, 23.40; 9. Hunter McCallister, Lathrop, 23.49; 10. Joey Rauwolf, Ketchikan, 23.51; 11. Szabi Ashoth, Valdez, 23.57; 12. Jake Bell, Homer, 23.59; 13. tie, Bill Hutchings, West, 23.60; 13. tie, Treg McLaughlin, North Pole, 23.60; 15. John Fellwock, Dimond, 23.68; 16. Blake Mann-Schweigert, Soldotna, 23.74; 17. Ben Haring, Kenai, 23.77; 18. Dustin Anctil, Dimond, 23.83; 19. Ricky Jarvill, Sitka, 23.85; 20. Nick Sorrell, Soldotna, 23.96.

ONE-METER DIVING (SIX DIVES) - 1. Derek Hirai, Sitka, 240.00 points; 2. Jake Miller, Lathrop, 236.20; 3. Matt Medina, Soldotna, 227.10; 4. Robert Knapp, Palmer, 212.30; 5. Josh Fritts, West Valley, 212.30; 6. Chad Frichtl, Chugiak, 211.35; 7. Robert Estrada, Colony, 207.65; 8. Kelly Mogg, Kodiak, 206.25; 9. Casey Willis, Service, 195.65; 10. Pat Medberry, Palmer, 192.20; 11. Ryan Purcella, Service, 188.90; 12. Perry, Service, 181.60; 13. Sean Sorenson, Chugiak, 181.50; 14. Mike Schneeburger, Sitka, 167.75; 15. Josh Dobkowski, Chugiak, 167.45; 16. Eric Hansen, Palmer, 160.20; 17. Bancroft, Bartlett, 159.60; 18. Barrington, Dimond, 150.30; 19. Ryan Stidolph, Juneau, 150.15; 20. Tyler Randolph, Kodiak, 147.95.

100-YARD BUTTERFLY - 1. Derek Carlson, Petersburg, 55.36 seconds; 2. Greg Otero, Dimond, 55.60; 3. Gilbert Raposa, Dimond, 55.67; 4. Zach Wolff, Chugiak, 56.09; 5. Lucas Peterson, Soldotna, 56.29; 6. Chad Walter, Juneau, 56.30; 7. Joshua Gemmell, Soldotna, 56.42; 8. Brian Hanley, West Valley, 56.44; 9. Blake Mann-Schweigert, Soldotna, 56.57; 10. Hans Borchardt, Service, 56.69; 11. Hunter McCallister, Lathrop, 57.17; 12. Kreg Lesage, North Pole, 57.23; 13. John Miller, Service, 57.44; 14. Joey Rauwolf, Ketchikan, 57.73; 15. Reid Harris, Juneau, 58.30; 16. Nick Foley, Colony, 58.36; 17. Kwi-Lin Bloomfield, Dimond, 58.74; 18. Bruin Borchardt, Service, 58.76; 19. Alec Schramek, Petersburg, 58.91; 20. Evan Smith, Homer, 58.94.

100-YARD FREESTYLE - 1. Joshua Gemmell, Soldotna, 49.12; 2. Logan Tucker, Chugiak, 49.59; 3. Dirk Craft, Palmer, 49.93; 4. Robbie Smith, Dimond, 50.07; 5. Ricky Jarvill, Sitka, 50.45; 6. Eddie Krekel, Dimond, 50.46; 7. Chad Walter, Juneau, 50.77; 8. Treg McLaughlin, North Pole, 51.40; 9. Jon McKay, Petersburg, 51.84; 10. Ben Voetberg, Ketchikan, 51.95; 11. Jake Bell, Homer, 52.09; 12. Nick Sorrel, Soldotna, 52.11; 13. Joey Rauwolf, Ketchikan, 52.13; 14. Gilbert Raposa, Dimond, 52.29; 15. Zach Wolff, Chugiak, 52.30; 16. John Fellwock, Dimond, 52.32; 17. Szabi Ashoth, Valdez, 52.51; 18. Leo Grasso, Soldotna, 52.71; 19. Hans Borchardt, Service, 52.81; 20. Forrest Preston, Juneau, 53.11.

500-YARD FREESTYLE - 1. Hunter McCallister, Lathrop, 4.57.76; 2. Joshua Gemmell, Soldotna, 4.59.58; 3. Logan Tucker, Chugiak, 5.00.49; 4. Luke Thomas, Valdez, 5.04.71; 5. Robbie Smith, Dimond, 5.06.56; 6. Lucas Petersen, Soldotna, 5.08.40; 7. Forrest Preston, Juneau, 5.09.86; 8. Eddie Krekel, Dimond, 5.10.06; 9. Nick Sorrell, Soldotna, 5.10.87; 10. Treg McLaughlin, North Pole, 5.10.96; 11. John Miller , Service, 5.12.25; 12. Kevin Vik, Chugiak, 5.13.00; 13. Chris Edwards, Service, 5.13.35; 14. Leo Grasso, Soldotna, 5.16.56; 15. Gerry Zeek, Service, 5.17.90; 16. Jake Kreuzenstein, Juneau, 5.20.61; 17. Ben Voetberg, Ketchikan, 5.22.72; 18. Gilbert Raposa, Dimond, 5.22.88; 19. Jon McKay, Petersburg, 5.25.78; 20. Ben Kuhns, Homer, 5.26.02.

200-YARD FREESTYLE RELAY - 1. Soldotna, 1.33.02; 2. Petersburg, 1.35.29; 3. Dimond, 1.36.22; 4. Ketchikan, 1.36.93; 5. Sitka, 1.37.09; 6. Juneau-Douglas, 1.37.10; 7. Valdez, 1.37.92; 8. Homer, 1.38.64; 9. West Valley, 1.38.81; 10. Service, 1.39.33; 11. Palmer, 1.40.36; 12. Kenai, 1.41.08; 13. Lathrop, 1.41.45; 14. North Pole, 1.43.10; 15. East Anchorage, 1.43.74; 16. Chugiak, 1.46.34; 17. West Anchorage, 1.46.76; 18. Colony, 1.47.58; 19. Seward, 1.52.81; 20. Kodiak, 1.52.94.

100-YARD BACKSTROKE - 1. Hunter McCallister, Lathrop, 57.36; 2. Derek Carlson, Petersburg, 57.62; 3. Joshua Gemmell, Soldotna, 57.63; 4. Zack Wolff, Chugiak, 57.68; 5. Lucas Peterson, Soldotna, 57.69; 6. Ryan Mappala, Dimond, 58.08; 7. Ben Voetberg, Ketchikan, 58.90; 8. Gary Zeek, Service, 59.93; 9. John Fellwock, Dimond, 59.97; 10. Chad Walter, Juneau, 1.00.16; 11. Eddie Krekel, Dimond, 1.00.24; 12. Ben Kuhns, Homer, 1.00.80; 13. Clayton Harrison, Soldotna, 1.01.07; 14. Blake Mann-Schweigert, Soldotna, 1.01.10; 15. John Miller, Service, 1.01.12; 16. Brian Hanley, West Valley, 1.01.31; 17. Robbie Smith, Dimond, 1.01.46; 18. Jake Kreuzenstein, Juneau, 1.01.52; 19. JD Pault, Kenai, 1.01.94; 20. Alex Park, Valdez, 1.02.12.

100-YARD BREASTSTROKE -1. Joshua Gemmell, Soldotna, 59.62; 2. Gilbert Raposa, Dimond, 1.01.17; 3. Kieran Jacobson-Ross, Sitka, 1.05.08; 4. Hunter McCallister, Lathrop, 1.05.55; 5. Brian Woster, North Pole, 1.05.59; 6. Nick Sorrell, Soldotna, 1.05.77; 7. Robbie Smith, Dimond, 1.05.82; 8. Dirk Craft, Palmer, 1.06.01; 9. Pat Juday, West Valley, 1.06.40; 10. Guy Simmons, Sitka, 1.06.67; 11. Chris Humphrey, Lathrop, 1.06.84; 12. Kwi-Lin Bloomfield, Dimond, 1.07.35; 13. Olin Robus, Juneau, 1.07.67; 14. Jon McKay, Petersburg, 1.07.90; 15. Kirk Fishel, Juneau, 1.07.91; 16. Bruin Borchardt, Service, 1.08.31; 17. Jacob Boulden, Seward, 1.08.73; 18. Alec Schramek, Petersburg, 1.08.77; 19. Jeremy Uldrich, Service, 1.08.87; 20. Derek Carlson, Petersburg, 1.08.96.

400-YARD MEDLEY RELAY - 1. Soldotna, 3.27.56; 2. Dimond, 3.31.09; 3. Petersburg, 3.31.78; 4. Juneau-Douglas, 3.32.34; 5. North Pole, 3.32.92; 6. Service, 3.34.27; 7. Chugiak, 3.36.88; 8. West Valley, 3.40.09, 9. Sitka, 3.40.50; 10. Lathrop, 3.42.17; 11. Homer, 3.42.20; 12. East Anchorage, 3.45.78; 13. Ketchikan, 3.47.46; 14. Kodiak, 3.52.54; 15. Valdez, 3.55.07; 16. Skyview, 4.25.19; 17. West Anchorage, 4.31.73; 18. Palmer, 4.47.40; 19. None; 20. None.

GIRLS

200-YARD MEDLEY RELAY - 1. Petersburg, 1 minute, 56.53 seconds; 2. Service, 1.57.02; 3. Soldotna, 1.57.25; 4. Homer, 1.58.45; 5. Lathrop, 1.59.18; 6. Dimond, 2.00.39; 7. North Pole, 2.01.74; 8. Valdez, 2.02.03; 9. Juneau-Douglas, 2.03.17; 10. Chugiak, 2.03.48; 11. East Anchorage, 2.03.62; 12. Ketchikan, 2.05.31; 13. Bartlett, 2.05.56; 14. Sitka, 2.06.89; 15. West Valley, 2.09.19; 16. West Anchorage, 2.09.75; 17. Colony, 2.09.77; 18. Wasilla, 2.14.70; 19. Kenai, 2.14.85; 20. Palmer, 2.16.48.

200-YARD FREESTYLE - 1. Julia Chang, Service, 2.00.31; 2. Rachel Kula, Service, 2.00.37; 3. Bryn Spores, Lathrop, 2.02.90; 4. Alison Foley, Lathrop, 2.03.46; 5. Karin Wagner, North Pole, 2.03.54; 6. Sarah Millhouse, Service, 2.03.68; 7. Alexis Will, Sitka, 2.03.86; 8. Caitlin Coleman, Valdez, 2.04.21; 9. Catherine Engibous, Chugiak, 2.04.60; 10. Alison Nagel, Dimond, 2.05.48; 11. Liz Ferguson, Dimond, 2.05.57; 12. Amber Walker, East, 2.05.60; 13. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 2.06.06; 14. Samantha Case, Dimond, 2.06.07; 15. Heather Harris, Juneau, 2.06.19; 16. Erin King, Dimond, 2.06.94; 17. Emily Chandler, Service, 2.07.12; 18. Lisse Focht, Juneau, 2.07.23; 19. Keely Chavka, Soldotna, 2.08.01; 20. Julia Millhouse, Service, 2.08.54.

200-YARD INDIVIDUAL MEDLEY - 1. Ashley McKee, Bartlett, 2.12.70; 2. Rachel Kula, Service, 2.16.18; 3. Casey Wooster, North Pole, 2.17.06; 4. Julia Chang, Service, 2.18.34; 5. Monica Ulmer, Homer, 2.19.62; 6. Alexis Will, Sitka, 2.19.67; 7. Emily Chandler, Service, 2.20.85; 8. Alison Foley, Lathrop, 2.20.91; 9. Michelle Saltmarsh, Chugiak, 2.21.01; 10. Caitlin Coleman, Valdez, 2.21.28; 11. Kara Stowell, Lathrop, 2.21.57; 12. Erin King, Dimond, 2.21.75; 13. Bryn Spores, Lathrop, 2.22.30; 14. Sarah Millhouse, Service, 2.22.49; 15. Andrea Shaffer, Chugiak, 2.23.10; 16. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 2.23.99; 17. Sarah Brettrager, Colony, 2.24.84; 18. Kayla Schneider, Soldotna, 2.25.15; 19. Amberlee Query, Soldotna, 2.26.49; 20. Lisse Focht, Juneau, 2.26.88.

50-YARD FREESTYLE - 1. Jenna Syverson, Soldotna, 25.28; 2. Sarah Brettrager, Colony, 25.35; 3. Erin King, Dimond, 25.52; 4. Brette Winegarner, Service, 25.62; 5. Amber Walker, East, 25.76; 6. Abby Kiffmeyer, Soldotna, 25.78; 7. Alison Foley, Lathrop, 25.78; 8. Karin Wagner, North Pole, 25.80; 9. Julia Chang, Service, 25.81; 10. Rachel Kula, Service, 25.96; 11. Shona Pierce, Craig, 26.01; 12. Amber Beardslee, Petersburg, 26.05; 13. Alisa Nagel, Dimond, 26.07; 14. Bryn Spores, Lathrop, 26.14; 15. Brittany Carlson, Petersburg, 26.23; 16. Annie Fox, Juneau, 26.42; 17. tie, Martha Kaiser, Juneau, 26.55; 17. tie, Rachel Fuller, Dimond, 26.55; 19. Sarah Millhouse, Service, 26.77; 20. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 26.82.

ONE-METER DIVING (SIX DIVES) - 1. Kasey Dethlefs, Chugiak, 216.70 points; 2. Richell Knapp, Palmer, 212.30; 3. Morgan Hansen, Kenai, 211.60; 4. Erin Orth, Soldotna, 211.20; 5. Kaylan Woitel, Lathrop, 207.35; 6. Ariel Becker, Lathrop, 185.87; 7. Rachel Knowles, Kenai, 181.60; 8. Krista Rader, West Valley, 181.25; 9. Kylie Manning, Juneau, 179.05; 10. Natalie Lawrenson, Petersburg, 174.20; 11. Trisha Ozhuwan, Soldotna, 173.45; 12. Katie Spohnholz, Service, 170.35; 13. Christie Utrup, Soldotna, 161.65; 14. Emily Steadman, Juneau, 159.55; 15. Katie Babcock, Lathrop, 155.30; 16. Valerie Truncali, West Valley, 153.25; 17. Dana Lavictoire, Dimond, 146.05; 18. Jennifer Haines, East, 145.95; 19. Emily Burger, West Valley, 144.58; 20. Janaya Lee, Chugiak, 143.80.

100-YARD BUTTERFLY - 1. Rachel Kula, Service, 1 minute, 00.27 seconds; 2. Christina Hickey, Bartlett, 1.01.49; 3. Amy Spittler, Dimond, 1.02.66; 4. Brette Winegarner, Service, 1.03.34; 5. Julia Chang, Service, 1.03.56; 6. Katie Fair, Valdez, 1.03.58; 7. Renae Rykaczewski, Homer, 1.03.64; 8. Michelle Saltmarsh, Chugiak, 1.03.83; 9. Andrea Shaffer, Chugiak, 1.04.17; 10. Sarah Brettrager, Colony, 1.04.71; 11. Abby Kiffmeyer, Soldotna, 1.04.84; 12. Megan Bennett, North Pole, 1.04.97; 13. Amberlee Query, Soldotna, 1.05.39; 14. Alisa Nagel, Dimond, 1.05.54; 15. Samantha Case, Dimond, 1.05.82; 16. Alexis Will, Sitka, 1.05.89; 17. Christina Piakak, Service, 1.05.94; 18. Amber Walker, East, 1.06.17; 19. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 1.06.38; 20. Catherine Engibous, Chugiak, 1.06.93.

100-YARD FREESTYLE - 1. Brette Winegarner, Service, 55.56; 2. Erin King, Dimond, 55.77; 3. Jenna Syverson, Soldotna, 56.44; 4. Amber Walker, East, 56.70; 5. Alissa Nagel, Dimond, 56.80; 6. Sarah Bettrager, Colony, 56.95; 7. Bryn Spores, Lathrop, 57.28; 8. Shona Pierce, Craig, 57.29; 9. Casey Wooster, North Pole, 57.51; 10. Martha Kaiser, Juneau, 57.75; 11. Catherine Engibous, Chugiak, 58.21; 12. Erin Pate, Homer, 58.34; 13. Julia Millhouse, Service, 58.44; 14. tie, Christina Hickey, Bartlett, 58.53; 14. tie, Samatha Case, Dimond, 58.53; 16. Jennifer Jenkins, Kenai, 58.58; 17. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 58.71; 18. Liz Ziegler, Service, 58.78; 19. Valeria Rosaduik, Lathrop, 58.87; 20. Sarah Quimby, Chugiak, 58.93.

500-YARD FREESTYLE - 1. Christina Hickey, Bartlett, 5.15.19; 2. Julia Chang, Service, 5.22.15; 3. Brette Winegarner, Service, 5.27.09; 4. Rachel Kula, Service, 5.27.97; 5. Catherine Engibous, Chugiak, 5.30.58; 6. Alison Foley, Lathrop, 5.30.76; 7. Sarah Millhouse, Service, 5.32.50; 8. Liz Ferguson, Dimond, 5.34.96; 9. Caitlin Coleman, Valdez, 5.35.43; 10. Monica Ulmer, Homer, 5.35.68; 11. Karin Wagner, North Pole, 5.35.79; 12. Kara Stowell, Lathrop, 5.37.23; 13. Emily Chandler, Service, 5.38.19; 14. Bryn Spores, Lathrop, 5.38.52; 15. Mara Matheke, West Valley, 5.38.83; 16. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 5.42.17; 17. Weather Potdevin, Juneau, 5.42.23; 18. Michelle Saltmarsh, Chugiak, 5.42.48; 19. Ashley McKee, Bartlett, 5.43.32; 20. Julianne Fritcher, Service, 5.43.60.

200-YARD FREESTYLE RELAY - 1. Service, 1.43.81; 2. Dimond, 1.44.22; 3. East Anchorage, 1.45.49; 4. Soldotna, 1.46.67; 5. Lathrop, 1.46.99; 6. Petersburg, 1.47.06; 7. Juneau-Douglas, 1.47.08; 8. Homer, 1.48.80; 9. Chugiak, 1.49.21; 10. Valdez, 1.49.88; 11. Colony, 1.50.93; 12. Ketchikan, 1.52.09; 13. Bartlett, 1.52.88; 14. Sitka, 1.53.37; 15. West Anchorage, 1.54.66; 16. West Valley, 1.56.82; 17. Palmer, 1.58.32; 18. Skyview, 1.59.10; 19. Wasilla, 2.02.08; 20. Kenai, 2.12.20.

100-YARD BACKSTROKE - 1. Casey Woster, North Pole, 1.02.02; 2. Rachel Kula, Service, 1.02.55; 3. Alexis Will, Sitka, 1.02.59; 4. Amber Beardslee, Petersburg, 1.03.26; 5. Erin Pate, Homer, 1.03.96; 6. Julianne Fritcher, Service, 1.04.50; 7. Caitlin Coleman, Valdez, 1.04.79; 8. Abbey Kiffmeyer, Soldotna, 1.05.16; 9. Alison Foley, Lathrop, 1.05.43; 10. Sarah Brettrager, Colony, 1.05.62; 11. Teri Jo Hasbrouck, Petersburg, 1.06.08; 12. Christina DiCostanzo, Juneau, 1.06.45; 13. tie, Christine Masalunga, Dimond, 1.06.59; 13. tie, Erin King, Dimond, 1.06.59; 15. Martha Kaiser, Juneau, 1.06.95; 16. Bryn Spores, Lathrop, 1.07.13; 17. Sarah Quimby, Chugiak, 1.07.26; 18. Amy Spittler, Dimond, 1.07.30; 19. Shona Pierce, Craig, 1.07.45; 20. Summer Merritt, East, 1.07.59.

100-YARD BREASTSTROKE - 1. Monica Ulmer, Homer, 1.11.20; 2. Katie Fair, Valdez, 1.12.12; 3. Kara Stowell, Lathrop, 1.13.12; 4. Valarie Rosaduik, Lathrop, 1.13.19; 5. Michelle Saltmarsh, Chugiak, 1.13.59; 6. Alison Foley, Lathrop, 1.14.08; 7. Jenn Miller, Chugiak, 1.14.65; 8. Karina Petersen, Soldotna, 1.14.83; 9. Jenna Syverson, Soldotna, 1.14.97; 10. Julie Millhouse, Service, 1.15.02; 11. Erin Schwartz, Petersburg, 1.15.05; 12. Karla Scheider, Soldotna, 1.15.84; 13. Christina Hickey, Bartlett, 1.15.96; 14. Rachel Fuller, Dimond, 1.16.08; 15. Tara Potter, Ketchikan, 1.16.74; 16. tie, Sarah Millhouse, Service, 1.16.86; 16. tie, Kim Holiday, West, 1.16.86; 18. Adrianna Fejas, Service, 1.17.02; 19. tie, Casey Woster, North Pole, 1.17.27; 19. tie, Jodie Totten, Sitka, 1.17.27.

400-YARD MEDLEY RELAY - 1. Dimond, 3.47.22; 2. Chugiak, 3.47.70; 3. Service, 3.48.06; 4. Soldotna, 3.58.03; 5. North Pole, 3.58.68; 6. Homer, 3.58.86; 7. Juneau-Douglas, 4.00.08; 8. Bartlett, 4.04.62; 9. East Anchorage, 4.07.08; 10. Sitka, 4.08.82; 11. Lathrop, 4.09.23; 12. Petersburg, 4.09.26; 13. Ketchikan, 4.10.78; 14. Colony, 4.21.22; 15. Kenai, 4.21.38; 16. West Anchorage, 4.23.51; 17. Palmer, 4.29.39; 18. West Valley, 4.34.65; 19. Kodiak, 5.05.23; 20. None.



Page not found | Juneau Empire - Alaska's Capital City Online Newspaper

Page not found

We're sorry, but the page you were seeking does not exist. It may have been moved or expired.  Perhaps our search engine can help. 

 

CONTACT US

  • Switchboard: 907-586-3740
  • Circulation and Delivery: 907-586-3740
  • Newsroom Fax: 907-586-9097
  • Business Fax: 907-586-9097
  • Accounts Receivable: 907-523-2230
  • View the Staff Directory
  • or Send feedback

ADVERTISING

SUBSCRIBER SERVICES

SOCIAL NETWORKING

X